رفتن به محتوا رفتن به نوار کناری رفتن به فوتر

2 دلیل برای تریدرها تا سبک معاملاتی مختلف داشته باشند

تریدرهای تازه وارد، به‌ویژه آن‌هایی که فریب سودهای نمایشی را خورنده اند، تمایل دارند فکر کنند که همیشه در بازارها نوسانات زیادی وجود خواهد داشت که میتوانند از همه آنها استفاده کنند.

اما بازارها همیشه جهت دار نیستند و دوره هایی وجود دارد که به نظر می رسد ترید نکرد شاید بهترین ترید باشد.

اگر به معامله در بازارهای با کم نوسان عادت ندارید اما مصمم به انجام آن هستید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

oct14th oct14th

استفاده از سیستم معاملاتی مختلف برای بازارهای مختلف

استفاده از یک استراتژی روندگیر در یک بازار رنج مانند فشار دادن یک میخ مربع به یک سوراخ گرد است و برعکس. هیچ وقت درست در نمیاد و اگر مجبورش کنید به احتمال زیاد به خودتان آسیب خواهید رساند.

در حالی که استفاده از فرصت‌های مختلف بازار بخش بزرگی از تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای و سودآور است، داشتن یک برنامه عملی واضح قبل از شروع به ترید به همان اندازه مهم است.

این به این معنی است که سطوح ورود و خروج را بر اساس قوانین استراتژی خودتان تنظیم کنید که بر اساس حالت های مختلف بازار تعریف شده و همچنین از قبل شرایطی را که می تواند ایده معاملاتی شما را باطل کند، شناسایی کنید.

بعضا در بازار رنج ممکن است در نهایت به زور ترید باز کنید

اگر به قیمت‌های پر نوسان عادت کرده‌اید و در یک محیط کم نوسان انتظار بازدهی یکسانی دارید، احتمالاً از دو طریق معاملات خود را خراب خواهید کرد.

اول، احساس می‌کنید «باید امروز ترید کنید» یا «امروز پول لازم هست»،همین موارد ممکن است شما را تحت فشار قرار دهد تا تریدهای لحظه ای انجام دهید که از روی فرسودگی شما سرچشمه می گیرد.

انجام ندادن ترید خودش یک نوع ترید محسوب می شود. ماه ها زحمت خود را با چند ترید بد شکل به خطر نیندازید.

دوم، شاید فکر کنید، “من چون الان نمی توانم با استفاده از یک لات در این بازار 20 پیپ بگیرم، اما می توانم سعی کنم با استفاده از ده لات، 2 پیپ بگیرم!”

در این سناریو، شما معاملات تان را مجبور می‌کنید تا با استفاده از حجم و ریسک‌های بیشتر به نتیجه برسند! اگر قیمت به طور غیرمنتظره بر خلاف معامله شما حرکت کند، حجم اضافه ضربه قابل توجهی بر حساب شما وارد می کند.

بنابراین، در واقع دلایل خوبی وجود دارد تا برای استفاده از حداکثر توان معاملاتی خودتان سبک های مختلفی در بازار داشته باشید. فراموش نکنید که یک تریدر حرفه ای و با استمرار کسی است که می تواند ریسک های مختلف را مدیریت کند.

 

و به یاد داشته باشید این وظیفه شما نیست که هر روز ترید انجام دهید، بلکه وظیفه شما انجام معاملاتی هست که بالاترین احتمالات را دارند و توان معاملاتی شما را به حداکثر می‌رسانند.

ارسال نظر

topprotrader.com © 2024 تمام حقوق سایت محفوظ است.

قالب چند منظوره و فروشگاهی Kicker

© 2024 ژاکت. تمامی حقوق سایت محفوظ است.