رفتن به محتوا رفتن به نوار کناری رفتن به فوتر

3 دلیلی که سلامت تریدر میتواند عملکرد معاملاتی آن را افزایش دهد

ما اغلب در مورد اینکه چگونه بدن مهمترین ابزار شما در معاملات است صحبت کرده ایم.

از این گذشته، معامله‌گری حرفه ای نیاز به تمرکز دارد و برای اجرای بی عیب و نقص استراتژی های خود به ذهن و بدن سلام نیاز دارید.

بیایید نگاهی به سه راه بیندازیم که بدنتان به کمک شما میاید تا عملکرد بهتری داشته باشید:

1. ذهن و بدن سالم = تمرکز

بدن و ذهن ناسالم بستر مناسبی برای اشتباهات معامله گری است. به عنوان مثال، کم خوابی می تواند منجر به اشتباهات و حواسپرتی در انجام فرآیند معاملاتی شود، یا مثلا خوردن غذاهای ناسالم در طول روز باعث سستی و عملکرد ضعیف مغز می شود که می تواند منجر به از دست رفتن فرصت های معاملاتی شود.

یک تریدر وظیفه دارد که به بدن خود گوش دهید تا نشانه هایی مبنی بر اینکه سلامت ذهنی و فیزیکی چه تأثیری بر عملکرد معاملاتی آن می گذارد را بفهمد.

depositphotos 515943152 stock photo young woman home kitchen white depositphotos 515943152 stock photo young woman home kitchen white

 

آیا وقتی به اندازه کافی غذای سالم نمی خورید اشتباهات بیشتری مرتکب می شوید؟ آیا وقتی خواب کافی ندارید معاملات بیشتری را از دست می دهید؟

اگر به سؤالات بالا پاسخ مثبت دادید، وقت آن است که کاری بکنید.

آمادگی جسمانی به این معنا نیست که ساعت ها به باشگاه بروید و یا به صورت حرفه ای ورزش کنید. این می تواند به سادگی خواب کافی، خوردن غذای سالم و انجام حرکات کششی و تمرینات هوازی سبک برای حفظ گردش خون باشد.

نکته این است که با یک شمشیر زنگ زده وارد نبرد نشوید.

2. وضعیت ظاهری شما حتما تفاوت ایجاد می کند

بخشی از چیزی که باعث موفقیت تریدرهای سودآور می‌شود این است که محیطی را ایجاد می‌کنند که به آنها کمک می‌کند تا فرآیند معاملاتی را درست اجرا کنند. از موسیقی کلاسیک در پس‌زمینه گرفته تا مانیتورهای متعدد حتی طلسم‌های خوش شانسی که روی میزشان وجود دارد، آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا ترازو را به نفع خود برگردانند.

احتمالاً اصطلاح “لباس موفقیت” را شنیده اید. که یعنی در محیط کسب و کار، ظاهر شما اهمیت دارد.

نحوه لباس پوشیدن شما نه تنها نشان دهنده این است که می خواهید دیگران شما را ببینند، بلکه بر ذهنیت شما نیز تأثیر می گذارد. افرادی که برای موفقیت لباس می پوشند، اعتماد به نفس بیشتری دارند و نقش خود را بهتر اجرا می کنند.

برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق، مجبور نیستید کت و شلوار بپوشید(البته اگر بخواهید مانعی ندارد!). منظور، باید مرتب و آراسته باشید.
ترفند این است که چگونه وضعیت بدنی و ظاهری بر وضعیت ذهنی شما تأثیر می گذارد. آیا صاف نشستن در حالی که شانه هایتان به عقب و چانه روبه جلو است، اعتماد به نفس بیشتری برای انجام معاملات به شما می دهد؟ آیا وقتی پاهایتان را روی هم میگذارید بهتر تمرکز می کنید؟ آیا هنگام ایستادن یا راه رفتن احساس مثبت تری دارید و با ذهنیت باز تری عمل میکنید؟

ممکن است ندانید، اما واقعا وضعیت ظاهری شما در عملکرد معاملاتی شما تفاوت ایجاد می کند.

blogsadtrader blogsadtrader

3. وضعیت احساسی شما تعیین کننده هست

کنترل احساسات یکی از پایه های روانشناسی معامله گر است. احساس شما هنگام انجام معاملات بر تصمیمات و رفتار شما تأثیر می گذارد، بنابراین شناسایی احساسات خود کلید کنترل آنها است.

درست همانطور که برای انجام معامله به چارت نگاه می کنند، باید یاد بگیرید که به «عکس العمل های» که بدنتان برای نشانه هایی از وضعیت احساسی شما نشان میدهد، توجه کنید.

آیا وقتی که برخلاف فرآیند معاملاتی خودتان کاری انجام می دهید، الگوی تنفس شما تغییر می کند؟ آیا وقتی می خواهید سودتان را ببندید، مشت خود را گره می کنید؟ آیا شانه های شما درست قبل از انجام معامله منقبض می شود؟

حتی چیزی به سادگی یک انقباض عضلانی می تواند به شما در مورد تغییرات احتمالی در احساساتتان کمک کند.

به عنوان ترید، ما باید یاد بگیریم که از تمام ابزارهای موجود، از جمله بدن خودمان، برای کنترل اعمال خود و تصمیم گیری بهتر استفاده کنیم.

اگر تازه شروع به درک مزایای توجه به بدن خود به عنوان راهی برای پیشرفت در بازار کرده اید، توصیه می کنم مشاهدات خود را ژورنال کنید. از این گذشته، فراموش نکنید چیزی که نمی بینید را نمیتوانید تغییر ویا بهبود بخشید.

ارسال نظر

topprotrader.com © 2024 تمام حقوق سایت محفوظ است.

قالب چند منظوره و فروشگاهی Kicker

© 2024 ژاکت. تمامی حقوق سایت محفوظ است.